Kripto Paralar

Binance Yeni Terminoloji Düzenlemesi

Terminoloji Güncellemeleri
Binance
2021-09-15 13:05
Değerli Binance kullanıcıları,
Binance, gelişen global uyum standartları ışığında değişiklikler ve geliştirmeler yapmak için ürün ve hizmetlerini sürekli olarak gözden geçirmektedir. Kullanıcı güvenliğine öncelik vermek ve herkes için güvenli bir kripto ortamı sunmak adına, Binance, kullanıcı hesabı doğrulama durumuna ilişkin aşağıdaki terimleri 17/09/2021 günü saat 03.00’ten (TSİ) itibaren güncelleyecektir.
Eski Doğrulama Seviyeleri
Yeni Doğrulama Seviyeleri
Temel Doğrulama >> Artık geçersizdir. Kimlik doğrulama gereksinimlerini karşılamayan doğrulanmamış hesaplar alım-satım yapamayacaktır.
Orta Düzey Doğrulama >> “Doğrulama” olarak anılacaktır
İleri Düzey Doğrulama >> “Ek Doğrulama” olarak anılacaktır
Kripto para yatırma, alım-satım ve çekim işlemleri gibi Binance ürün ve hizmetlerine erişebilmek için tüm yeni kullanıcıların hesaplarını doğrulamaları (Doğrulama veya Ek Doğrulama) gerekir. Bu gereklilik 20/08/2021 tarihinde geçerli hale gelmiştir.
Henüz hesaplarını doğrulamamış mevcut kullanıcıların hesap izinleri “Sadece Çekimler” olarak değiştirilecek ve kendilerine sunulan hizmetler çekim, emir iptali, pozisyon kapama ve geri alma/paraya çevirme ile sınırlandırılacaktır. Bu sınırlamalar kullanıcı deneyiminin aksamaması için safhalar halinde uygulanacaktır. Kısıtlamalar uygulandığında, doğrulanmamış hesaplar alım-satım yapamayacaktır. Mevcut kullanıcılar ayrıntılı olarak doğrudan bilgilendirilecektir. Mevcut kullanıcılar hesaplarını doğruladıktan sonra tekrar tüm Binance ürün ve hizmetlerine erişebileceklerdir.
Binance, doğrulama sürecinde ve erişim kısıtlamalarının kalkmasında gecikmeleri önlemek adına kullanıcılarının kimlik doğrulamalarını en kısa zamanda tamamlamalarını tavsiye eder.
Risk uyarısı: Kripto para alım satımı yüksek piyasa riski içerir. Lütfen dikkatlice işlem yapın. Binance, alım satımdan kaynaklanan kayıplarınızdan sorumlu olmayacaktır.

Desteğiniz için teşekkürler!
Binance Ekibi
15/09/2021

Binance’in mobil kripto alım-satım uygulamasıyla dilediğiniz yerden işlem yapın (iOS/Android)
Bizi takip edin
Telegram: https://t.me/BinanceTurkish
Twitter: https://twitter.com/Binance_Turkish
Facebook: https://tr-tr.facebook.com/BinanceTurkish
Instagram: https://www.instagram.com/binance_turkiye
Binance, tamamen kendi takdirine bağlı olarak bu duyuruyu herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle önceden haber vermeksizin düzeltme, değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: